İletişim Bilgileri

Lider Elektrik Elektronik Aydınlatma Mühendislik

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Hayrettin Kaan Aslan
  • Telefon numarası: +90 (533) 285-36-50, Whatsapp Satış
  • +90 (552) 212-13-85, Satış
  • MSN: liderelektrik3450@gmail.com
  • Adres: Denizköşkler mah. Akkoyun Sok. NO:11\C, İstanbul AVCILAR, İstanbul, 34315, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

LİDER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK Firmamız 2010 yılında resmi faaliyetine Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri Satış ve Teknik Destek üzerine İSTANBUL/AVCILAR'da kurulmuştur. Ağırlığı Sanayi -Mağaza – İnşaat -Dekorasyon uygulamalarında, Elektrik pano otomasyon orta – zayıf akımda ve Güvenlik sistemleri satışı ve kurulumunda tecrübeli tekniker ve teknisyenlerimizle tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. İşletmelerinize projelerinize taahhüt proje talep ile Mühendislik uygulama ile hizmet vermektedir. Firmamız, değerli yatırımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda Tesislerin Elektrik işlerini proje aşamasında teslim alıp, gerekli fizibilite çalışmalarını yaparak, tesislerin problemsiz çalışması için ihtiyaç tüm aşamaları deneyimli ve yetkin kadrosu ile tamamlar ve teslim eder.Tesislerin her türlü elektrik elektronik ihtiyaçlarını, konusunda uzman personeli ile kaliteden ödün vermeden, etkin ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Gelişen teknoloji aydınlatma faaliyetlerinde Aydınlatma mimarisi üzerine çalışmalarda AR-GE çalışmalarımız hızlandırmış ve led aydınlatmada %80 enerji tasarrufu sağlayarak çözüm odağınız olmaya çalışmaktayız. Uluslararası standartlara ve yerel yönetmeliklere uygun deneyimli teknik kadromuz ile hızlı ve kaliteli olarak,müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma ilkesiyle hizmet vermekteyiz.
Satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerimizle müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekliliğini sağlamayı hedeflemekteyiz.Yaptığı işlerde kaliteyi ön planda tutan, daima müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Hayrettin Kaan Aslan
Web Sitesi: http://liderelektrikelektronik.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Lider Elektrik Elektronik Aydınlatma Mühendislik
Şirket Türü: Satış şirketi
Hizmet şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: ŞİRKETİMİZ ELEKTRİK PROJELENDİRME TAAHÜT VE UYGULAMADA, GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE KAMERA ALARM YANGIN İHBAR SİSTEMİNDE SATIŞ, KURULUM VE SİSTEM BAKIMDA MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞI OLABİLMEKTİR.
İlgi Alanı: ELEKTRİK MALZEMELERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ, KAMERA SİSTEMLERİ
Adres: Denizköşkler mah. Akkoyun Sok. NO:11\C, İstanbul AVCILAR, İstanbul, 34315, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (533) 285-36-50, Whatsapp Satış, +90 (552) 212-13-85, Satış
MSN: liderelektrik3450@gmail.com
Ek Bilgiler: HESAP SAHİBİ: HAYRETTİN KAAN ASLAN
IBAN: TR88 0001 0007 7283 0671 0350 01
ZİRAAT BANKASI
Web sitesi: http://www.liderelektrikelektronik.ticiz.com
Personel Sayısı: 11 — 50 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2002
Şirket Türü: Limited şirketi